Section Image

Esthela Soto

United Real Estate
3 Closed Sales
$982K Total Value
$239K - $462.6K Price Range
$327.2K Average Price
Prior 5 years

About Esthela

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$701,600
Average Sale Price
$350,800
Price Range
$239K - $463K

Esthela's Listings and Deals

Agent License: 0804221 Texas 0804221

Esthela Soto