Section Image

Eugene Lyday

TAYLOR MADE PROPERTIES
9 Closed Sales
$1.9M Total Value
$38K - $380K Price Range
$207.3K Average Price
Prior 5 years

About Eugene

Home Types: House
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$215,000
Average Sale Price
$215,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$187,500
Price Range
$160K - $215K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$60,000
Average Sale Price
$60,000

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$1,806,000
Average Sale Price
$225,750
Price Range
$38K - $380K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$60,000
Average Sale Price
$60,000

Eugene's Listings and Deals

Eugene Lyday