Section Image

Eunyoung Joanne

Heritage GA. Realty
4 Closed Sales
$2.3M Total Value
$400K - $900K Price Range
$582.5K Average Price
Prior 5 years

About Eunyoung

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,300,000
Average Sale Price
$650,000
Price Range
$400K - $900K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,749,900
Average Sale Price
$583,300
Price Range
$400K - $900K

Eunyoung's Listings and Deals

Eunyoung Joanne