Section Image

Evelyn Peterson

Prestige Realty Of S.W. Ga
6 Closed Sales
$1.2M Total Value
$87K - $260K Price Range
$200.7K Average Price
Prior 5 years

About Evelyn

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$224,000
Average Sale Price
$112,000
Price Range
$87K - $137K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$245,000
Average Sale Price
$245,000

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$959,000
Average Sale Price
$191,800
Price Range
$87K - $260K

Evelyn's Listings and Deals

Agent License: Florida 3510657
Agent Photo

Evelyn Peterson