Section Image

Fatima Ortiz

Realty of America, LLC
4 Closed Sales
$1.2M Total Value
$250K - $350K Price Range
$300K Average Price
Prior 5 years

About Fatima

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$949,980
Average Sale Price
$316,660
Price Range
$280K - $350K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,199,980
Average Sale Price
$299,995
Price Range
$250K - $350K

Fatima's Listings and Deals

Fatima Ortiz