Section Image

Frank Chiaverini

COLDWELL BANKER REALTY
5 Closed Sales
$4.2M Total Value
$479K - $1.5M Price Range
$836.6K Average Price
Prior 5 years

About Frank

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,191,000
Average Sale Price
$595,500
Price Range
$479K - $712K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,191,000
Average Sale Price
$595,500
Price Range
$479K - $712K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,500,000
Average Sale Price
$1,500,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,968,000
Average Sale Price
$656,000
Price Range
$479K - $777K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,215,000
Average Sale Price
$1,107,500
Price Range
$715K - $1.5M