Section Image

Fred Plummer

ANGLER REAL ESTATE & DEV.
5 Closed Sales
$1.8M Total Value
$155K - $555K Price Range
$359.6K Average Price
Prior 5 years

About Fred

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,475,000
Average Sale Price
$491,667
Price Range
$405K - $555K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$323,000
Average Sale Price
$161,500
Price Range
$155K - $168K

Fred's Listings and Deals

Fred Plummer