Section Image

Fredd Sierra

United Realty Group
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$380K - $510K Price Range
$441.7K Average Price
Prior 5 years

About Fredd

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$945,000
Average Sale Price
$472,500
Price Range
$435K - $510K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,325,000
Average Sale Price
$441,667
Price Range
$380K - $510K

Fredd's Listings and Deals

Agent License: Nevada S.0186598

Fredd Sierra