Section Image

Gail Dispenza

COLDWELL BANKER M.M. PARRISH REALTORS
2 Closed Sales
$111K Total Value
$42K - $69K Price Range
$55.5K Average Price
Prior 5 years

About Gail

Home Types: Lot/Land
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$69,000
Average Sale Price
$69,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$42,000
Average Sale Price
$42,000

Gail's Listings and Deals

Agent Photo

Gail Dispenza