Section Image

Gail Johnson

Inactive Office
16 Closed Sales
$9.9M Total Value
$515K - $816K Price Range
$617.6K Average Price
Prior 5 years

About Gail

Home Types: House, Condo, Townhouse
Years of Experience: 21

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
14
Total Value
$8,716,830
Average Sale Price
$622,631
Price Range
$360K - $816K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,165,000
Average Sale Price
$582,500
Price Range
$515K - $650K

Gail's Listings and Deals

Gail Johnson