Section Image

Gary Dromsky

KW COASTAL LIVING II
4 Closed Sales
$1.2M Total Value
$155K - $425K Price Range
$307.7K Average Price
Prior 5 years

About Gary

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 19

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$290,000
Price Range
$155K - $425K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$650,755
Average Sale Price
$325,378
Price Range
$296K - $355K

Gary's Listings and Deals

Gary Dromsky