Section Image

Gavin Situ

Simple Realty
9 Closed Sales
$4.9M Total Value
$340K - $840K Price Range
$538.9K Average Price
Prior 5 years

About Gavin

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 8

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$560,000
Average Sale Price
$560,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$380,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,020,000
Average Sale Price
$510,000
Price Range
$460K - $560K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$380,000
Average Sale Price
$380,000

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$4,470,000
Average Sale Price
$558,750
Price Range
$340K - $840K

Gavin's Listings and Deals

Gavin Situ