Section Image

Gene Alongo

Sir Realty Inc.
2 Closed Sales
$463K Total Value
$225K - $238K Price Range
$231.5K Average Price
Prior 5 years

About Gene

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$463,000
Average Sale Price
$231,500
Price Range
$225K - $238K

Gene's Listings and Deals

Gene Alongo