Section Image

Gerald Lakin

Reaction Commercial, LLC
3 Closed Sales
$1.7M Total Value
$450K - $700K Price Range
$578.3K Average Price
Prior 5 years

About Gerald

Home Types: Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$700,000
Average Sale Price
$700,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$700,000
Average Sale Price
$700,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$450,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,285,000
Average Sale Price
$642,500
Price Range
$585K - $700K

Gerald's Listings and Deals

Gerald Lakin