Section Image

Gerard Dunn

RLAH @properties
5 Closed Sales
$2.4M Total Value
$359K - $670K Price Range
$479.8K Average Price
Prior 5 years

About Gerard

Home Types: Condo, House, Townhouse
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$759,000
Average Sale Price
$379,500
Price Range
$359K - $400K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$670,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,729,000
Average Sale Price
$432,250
Price Range
$359K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$670,000

Gerard's Listings and Deals

Gerard Dunn