Section Image

Gladstone Gardner

2 Closed Sales
$384K Total Value
$45K - $339K Price Range
$192K Average Price
Prior 5 years

About Gladstone

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$45,000
Average Sale Price
$45,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$339,000
Average Sale Price
$339,000

Neighborhoods Gladstone is Experienced In

Gladstone's Listings and Deals

Gladstone Gardner