Section Image

Greg Holland

Compass RE Texas, LLC
15 Closed Sales
$8.4M Total Value
$97K - $3.5M Price Range
$602.6K Average Price
Prior 5 years

About Greg

Home Types: Condo, Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$3,499,999
Average Sale Price
$3,499,999

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$689,900
Average Sale Price
$689,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$3,784,999
Average Sale Price
$1,892,500
Price Range
$285K - $3.5M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,247,260
Average Sale Price
$623,630
Price Range
$557K - $690K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$4,134,899
Average Sale Price
$1,378,300
Price Range
$285K - $3.5M

Buyer Deals

Total Deals
11
Total Value
$4,301,960
Average Sale Price
$391,087
Price Range
$97K - $690K

Production Over Time

5 Year View

Greg's Listings and Deals

Greg Holland