Section Image

Gregory Cocks

BDE Real Estate
5 Closed Sales
$1.1M Total Value
$120K - $389.9K Price Range
$227.4K Average Price
Prior 5 years

About Gregory

Home Types: Lot/Land, House
Years of Experience: 11

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$389,900
Average Sale Price
$389,900

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$615,900
Average Sale Price
$307,950
Price Range
$226K - $390K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$120,000
Average Sale Price
$120,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,017,025
Average Sale Price
$254,256
Price Range
$176K - $390K

Gregory's Listings and Deals

Gregory Cocks