Section Image

Gregory Parker

2 Closed Sales
$692K Total Value
$248K - $444K Price Range
$346K Average Price
Prior 5 years

About Gregory

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$692,000
Average Sale Price
$346,000
Price Range
$248K - $444K

Gregory's Listings and Deals

Gregory Parker