Section Image

Hailey Villegas

Real Broker, LLC
8 Closed Sales
$1.9M Total Value
$125K - $385K Price Range
$239.4K Average Price
Prior 5 years

About Hailey

Home Types: House, Manufactured, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$680,000
Average Sale Price
$340,000
Price Range
$295K - $385K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$680,000
Average Sale Price
$340,000
Price Range
$295K - $385K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$225,000
Average Sale Price
$225,000

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,690,000
Average Sale Price
$241,429
Price Range
$125K - $385K

Hailey's Listings and Deals

Agent License: Texas 0785980

Hailey Villegas