Section Image

Halina Pilarska

BRIGHT REALTY
16 Closed Sales
$3.8M Total Value
$130K - $425K Price Range
$238.2K Average Price
Prior 5 years

About Halina

Home Types: House, Condo, Lot/Land, MultiFamily
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$494,000
Average Sale Price
$247,000
Price Range
$104K - $390K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$504,000
Average Sale Price
$252,000
Price Range
$124K - $380K

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$2,128,000
Average Sale Price
$212,800
Price Range
$30K - $390K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,683,900
Average Sale Price
$280,650
Price Range
$124K - $425K

Halina's Listings and Deals

Halina Pilarska