Section Image

Hardie Sims

New Western
4 Closed Sales
$499K Total Value
$105K - $150K Price Range
$124.8K Average Price
Prior 5 years

About Hardie

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$394,000
Average Sale Price
$131,333
Price Range
$105K - $150K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$499,000
Average Sale Price
$124,750
Price Range
$105K - $150K

Hardie's Listings and Deals

Agent License: Alabama 77416-1

Hardie Sims