Section Image

Harry Nuzzo

Windermere CRG
5 Closed Sales
$1.3M Total Value
$50K - $540K Price Range
$254.7K Average Price
Prior 5 years

About Harry

Home Types: House, Manufactured, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$102,000
Average Sale Price
$51,000
Price Range
$50K - $52K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$720,000
Average Sale Price
$360,000
Price Range
$180K - $540K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$102,000
Average Sale Price
$51,000
Price Range
$50K - $52K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,171,500
Average Sale Price
$390,500
Price Range
$180K - $540K

Harry's Listings and Deals

Agent License: 24002435 Washington 24002435

Harry Nuzzo