Section Image

Heather Deigert

Hawaii Life
13 Closed Sales
$8.9M Total Value
$416K - $1.2M Price Range
$687.2K Average Price
Prior 5 years

About Heather

Home Types: Condo, Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$915,000
Average Sale Price
$915,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$416,000
Average Sale Price
$416,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,015,000
Average Sale Price
$1,007,500
Price Range
$915K - $1.1M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$416,000
Average Sale Price
$416,000

Seller Deals

Total Deals
10
Total Value
$7,485,000
Average Sale Price
$748,500
Price Range
$310K - $1.2M

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,448,000
Average Sale Price
$482,667
Price Range
$416K - $580K

Heather's Listings and Deals

Agent License: Hawaii RS-61991
Agent Photo

Heather Deigert