Section Image

Helen Molina

Realty of America
2 Closed Sales
$678K Total Value
$317K - $361K Price Range
$339K Average Price
Prior 5 years

About Helen

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$361,000
Average Sale Price
$361,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$317,000
Average Sale Price
$317,000

Helen's Listings and Deals

Agent Photo

Helen Molina