Section Image

Holly Pippel

Berkshire Hathaway - Bozeman
3 Closed Sales
$3.6M Total Value
$240K - $2.6M Price Range
$1.2M Average Price
Prior 5 years

About Holly

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,600,000
Average Sale Price
$2,600,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,015,000
Average Sale Price
$507,500
Price Range
$240K - $775K

Holly's Listings and Deals

Holly Pippel