Section Image

Jacob Perpich

Real Estate One
4 Closed Sales
$1.2M Total Value
$194K - $420K Price Range
$298.5K Average Price
Prior 5 years

About Jacob

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$205,000
Average Sale Price
$205,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$194,000
Average Sale Price
$194,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$625,000
Average Sale Price
$312,500
Price Range
$205K - $420K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$569,000
Average Sale Price
$284,500
Price Range
$194K - $375K

Jacob's Listings and Deals

Agent License: Michigan 6501461056

Jacob Perpich