Section Image

James Ewell

Real Broker, LLC
8 Closed Sales
$3.9M Total Value
$317K - $950K Price Range
$491.1K Average Price
Prior 5 years

About James

Home Types: Townhouse, House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$605,000
Average Sale Price
$605,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$317,000
Average Sale Price
$317,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,040,000
Average Sale Price
$680,000
Price Range
$485K - $950K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$676,990
Average Sale Price
$338,495
Price Range
$317K - $360K

James' Listings and Deals

Agent License: Utah 13016974-SA

James Ewell