Section Image

James Kern

JLA Realty
3 Closed Sales
$837K Total Value
$140K - $425K Price Range
$279K Average Price
Prior 5 years

About James

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$272,000
Average Sale Price
$272,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$565,000
Average Sale Price
$282,500
Price Range
$140K - $425K

James' Listings and Deals

Agent License: Texas 0833101

James Kern