Section Image

James Pham

Greenfield Realty
2 Closed Sales
$4.6M Total Value
$1.8M - $2.8M Price Range
$2.3M Average Price
Prior 5 years

About James

Home Types: House
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,825,000
Average Sale Price
$1,825,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$2,800,000
Average Sale Price
$2,800,000

James' Listings and Deals

James Pham