Section Image

Jane Garrett

EXP REALTY LLC
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$310K - $590K Price Range
$416.7K Average Price
Prior 5 years

About Jane

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$590,000
Average Sale Price
$590,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$350,000
Average Sale Price
$350,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$900,000
Average Sale Price
$450,000
Price Range
$310K - $590K

Jane's Listings and Deals

Agent License: Florida 3548434

Jane Garrett