Section Image

Janet Aguiar

One Stop Realty
2 Closed Sales
$855K Total Value
$387K - $468K Price Range
$427.5K Average Price
Prior 5 years

About Janet

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$468,000
Average Sale Price
$468,000

Janet's Listings and Deals

Janet Aguiar