Section Image

Janice Dusina

Keller Williams Infinity
6 Closed Sales
$3.6M Total Value
$475K - $920K Price Range
$607K Average Price
Prior 5 years

About Janice

Home Types: House
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$2,237,000
Average Sale Price
$559,250
Price Range
$475K - $685K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,405,000
Average Sale Price
$702,500
Price Range
$485K - $920K

Janice's Listings and Deals

Agent Photo

Janice Dusina