Section Image

Janice Gilpin

Keller Williams Boston MetroWest
2 Closed Sales
$936K Total Value
$376K - $560K Price Range
$468K Average Price
Prior 5 years

About Janice

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$560,000
Average Sale Price
$560,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$376,000
Average Sale Price
$376,000

Janice's Listings and Deals

Janice Gilpin