Section Image

Jason Standfield

EasyLiving LLC
13 Closed Sales
$4.4M Total Value
$230K - $825K Price Range
$334.8K Average Price
Prior 5 years

About Jason

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$604,000
Average Sale Price
$302,000
Price Range
$284K - $320K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$235,000
Average Sale Price
$235,000

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,012,000
Average Sale Price
$287,429
Price Range
$230K - $355K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,196,000
Average Sale Price
$299,000
Price Range
$171K - $510K

Jason's Listings and Deals

Jason Standfield