Section Image

Jayla Gipson

Compass RE Texas, LLC.
4 Closed Sales
$780K Total Value
$195K - $310K Price Range
$260K Average Price
Prior 5 years

About Jayla

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$275,000
Average Sale Price
$275,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$470,000
Average Sale Price
$235,000
Price Range
$195K - $275K

Jayla's Listings and Deals

Agent License: 0800806 Texas 0800806

Jayla Gipson