Section Image

Jean Ann Beckwith

Atlanta Communities
6 Closed Sales
$3.1M Total Value
$400K - $660K Price Range
$509.1K Average Price
Prior 5 years

About Jean Ann

Home Types: House
Years of Experience: 20

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$580,000
Average Sale Price
$580,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,060,000
Average Sale Price
$530,000
Price Range
$400K - $660K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,994,500
Average Sale Price
$498,625
Price Range
$455K - $580K

Jean Ann's Listings and Deals

Jean Ann Beckwith