Section Image

Jennifer Cogan

Real Broker, LLC
4 Closed Sales
$1.8M Total Value
$305K - $625K Price Range
$442.7K Average Price
Prior 5 years

About Jennifer

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 21

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$930,000
Average Sale Price
$465,000
Price Range
$305K - $625K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,770,986
Average Sale Price
$442,747
Price Range
$305K - $625K

Jennifer's Listings and Deals

Agent License: Utah 5757354-SA

Jennifer Cogan