Section Image

Jennifer Falcon

Revolv Real Estate
3 Closed Sales
$1.8M Total Value
$305K - $965K Price Range
$603K Average Price
Prior 5 years

About Jennifer

Home Types: House
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$539,000
Average Sale Price
$539,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,504,000
Average Sale Price
$752,000
Price Range
$539K - $965K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$305,000
Average Sale Price
$305,000

Jennifer's Listings and Deals

Jennifer Falcon