Section Image

Jennifer Migonis

Vadala Real Estate
6 Closed Sales
$5.8M Total Value
$515K - $2.1M Price Range
$967.7K Average Price
Prior 5 years

About Jennifer

Home Types: House
Years of Experience: 13

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$690,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$690,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$4,396,000
Average Sale Price
$1,099,000
Price Range
$515K - $2.1M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,410,000
Average Sale Price
$705,000
Price Range
$690K - $720K

Jennifer's Listings and Deals

Jennifer Migonis