Section Image

Jennifer Williams

EXP Realty
6 Closed Sales
$2.4M Total Value
$194.2K - $730K Price Range
$406.6K Average Price
Prior 5 years

About Jennifer

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$355,000
Average Sale Price
$355,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$262,500
Average Sale Price
$262,500

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$825,000
Average Sale Price
$412,500
Price Range
$355K - $470K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$992,500
Average Sale Price
$496,250
Price Range
$263K - $730K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,447,222
Average Sale Price
$361,806
Price Range
$194K - $470K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$992,500
Average Sale Price
$496,250
Price Range
$263K - $730K

Jennifer's Listings and Deals

Jennifer Williams