Section Image

Jerry Biffle

RE/MAX At the Beach
8 Closed Sales
$3.7M Total Value
$92K - $789K Price Range
$460.2K Average Price
Prior 5 years

About Jerry

Home Types: House, Other, Townhouse, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$616,500
Average Sale Price
$616,500

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,405,500
Average Sale Price
$702,750
Price Range
$617K - $789K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,681,790
Average Sale Price
$460,224
Price Range
$92K - $789K

Jerry's Listings and Deals

Agent Photo

Jerry Biffle