Section Image

Jerry Odom

Berkshire Hathaway HomeServices
7 Closed Sales
$10.6M Total Value
$590K - $3.1M Price Range
$1.5M Average Price
Prior 5 years

About Jerry

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$589,999
Average Sale Price
$589,999

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$800,000
Average Sale Price
$800,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$589,999
Average Sale Price
$589,999

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$800,000
Average Sale Price
$800,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,489,999
Average Sale Price
$1,245,000
Price Range
$590K - $1.9M

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$8,069,000
Average Sale Price
$1,613,800
Price Range
$650K - $3.1M

Jerry's Listings and Deals

Jerry Odom