Section Image

Jim Bertram

James Bertram Realty
19 Closed Sales
$3.5M Total Value
$153K - $260K Price Range
$182.7K Average Price
Prior 5 years

About Jim

Home Types: Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
13
Total Value
$2,554,000
Average Sale Price
$196,462
Price Range
$125K - $260K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$383,000
Average Sale Price
$127,667
Price Range
$105K - $153K

Seller Deals

Total Deals
16
Total Value
$3,089,000
Average Sale Price
$193,063
Price Range
$125K - $260K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$383,000
Average Sale Price
$127,667
Price Range
$105K - $153K

Jim's Listings and Deals

Jim Bertram