Section Image

Jing Su

Choun-Wen Joe Tseng, BROKER
6 Closed Sales
$5.5M Total Value
$647K - $1.2M Price Range
$914.7K Average Price
Prior 5 years

About Jing

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,563,000
Average Sale Price
$781,500
Price Range
$668K - $895K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$5,488,000
Average Sale Price
$914,667
Price Range
$647K - $1.2M

Jing's Listings and Deals

Agent License: California 01851976

Jing Su