Section Image

Joanne Flake

IRealty Arkansas - Sherwood
4 Closed Sales
$644K Total Value
$75K - $257K Price Range
$160.9K Average Price
Prior 5 years

About Joanne

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$184,500
Average Sale Price
$184,500

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$202,000
Average Sale Price
$101,000
Price Range
$75K - $127K

Joanne's Listings and Deals

Joanne Flake