Section Image

John Bristol

Fathom Realty MA
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$379K - $587.5K Price Range
$485.5K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: Townhouse, House
Years of Experience: 25

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$379,000
Average Sale Price
$379,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$379,000
Average Sale Price
$379,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$587,500
Average Sale Price
$587,500

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$869,000
Average Sale Price
$434,500
Price Range
$379K - $490K

John's Listings and Deals

Agent Photo

John Bristol