Section Image

John Havlicek

Endless Summer Realty
3 Closed Sales
$2M Total Value
$625K - $680K Price Range
$651.7K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: Condo
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$680,000
Average Sale Price
$680,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,275,000
Average Sale Price
$637,500
Price Range
$625K - $650K

John's Listings and Deals

John Havlicek