Section Image

John Langer

Peak Realty
3 Closed Sales
$915K Total Value
$156K - $465K Price Range
$305K Average Price
Prior 5 years

About John

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 20

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$464,990
Average Sale Price
$464,990

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$294,000
Average Sale Price
$294,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$620,990
Average Sale Price
$310,495
Price Range
$156K - $465K

John's Listings and Deals

John Langer