Section Image

JOHN LAWLIS

BE NORTH REALTY
15 Closed Sales
$4.1M Total Value
$75K - $890K Price Range
$273.4K Average Price
Prior 5 years

About JOHN

Home Types: Lot/Land, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,075,000
Average Sale Price
$215,000
Price Range
$80K - $330K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,540,000
Average Sale Price
$256,667
Price Range
$80K - $465K

Buyer Deals

Total Deals
15
Total Value
$4,101,000
Average Sale Price
$273,400
Price Range
$26K - $890K

Production Over Time

5 Year View

JOHN's Listings and Deals

JOHN LAWLIS